πενθος

Αύριο, 11 Απριλίου 2024 στις 9:30 στο χώρο του σχολείου,  θα γίνει επιμνημόσυνη δέηση υπέρ αναπαύσεως του ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΘΑΝΑΣΗ ο οποίος έχασε τη ζωή του το Σάββατο 6 Απριλίου 2024 , εν ώρα εργασίας στο χώρο του σχολείου. Θα παραστούν και οι σύλλογοι γονέων. Θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του από όλη τη σχολική κοινότητα, μαθητές, γονείς και καθηγητές.

Επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου για την πολυήμερη εκδρομή της πολιτιστικής ομάδας του 1ου ΓΕΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ.

Η επιτροπή που  συνήλθε με σκοπό την επιλογή του ταξιδιωτικού γραφείου για την πολυήμερη εκδρομή της πολιτιστικής ομάδας του σχολείου μας στη Κάτω Ιταλία στις 14-19 Απριλίου 2024,  αξιολόγησε τις προσφορές και  επέλεξε το πρακτορείο  TRAVELMOOD.

Επιλογή ταξιδιωτικού γραφείου για την εκδρομή της Γ’ Λυκείου

Στο Καματερό, την Τετάρτη 1/11/2023 και ώρα 12, στο γραφείο της Δ/ντριας κ. Φορτούνη Ισμήνης συνήλθε η επιτροπή με σκοπό την επιλογή του ταξιδιωτικού γραφείου για την εκδρομή της Γ’ Λυκείου στα Χανιά στις 3-8/12/2023. Η επιτροπή αυτή αποτελείται από τους:

1. Φορτούνη Ισμήνη Δ/ντρια, πρόεδρο της επιτροπής
  2. Απλαδά Ειρήνη, εκπαιδευτικός
  3. Πασιαλή Αθανασία, εκπαιδευτικός
  4. Κολτσίδας Σεραφείμ, εκπρόσωπος συλλόγου γονέων
  5. Ζουλάκη Ευφροσύνη , εκπρόσωπος συλλόγου γονέων
  6. Διαμαντοπούλου Αικατερίνη
  7. Ταλάντζη Μυρτώ και
  8. Ζαχαρίου Κυριακή, εκπρόσωποι των μαθητών..

Οι προσφορές που κατατέθηκαν ήταν:

1) at Holidays

2) IQ Holidays

3) Smile Acadimos

4) Manessis

επιτροπή αφού αξιολόγησε τις προσφορές, επέλεξε ομόφωνα το πρακτορείο atHolidays με 280 ευρώ κατ’ άτομο.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Πρόσκληση Στρατεύσιμων κλάσης 2027 (γεννηθέντων το 2006) για κατάθεση Δελτίου Απογραφής

Δείτε εδώ το σχετικό έγγραφο

Σας ενημερώνουμε ότι ο αγιασμός για το σχολικό έτος 2023-2024 του 1ου ΓΕΛ Καματερού θα γίνει την Δευτέρα 11/09 και ώρα 9.00π.μ. Παρακαλούνται οι μαθητές  να φέρουν τις τσάντες τους γιατί μετά τον αγιασμό θα δοθούν τα βιβλία. Ευχόμαστε σε όλους καλή σχολική χρονιά.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΙΣΜΗΝΗ ΦΟΡΤΟΥΝΗ